O nas

KG POLSKA Sp. z o.o. została założona po koniec 2011 r. Pomimo młodego wieku firma dysponuje odpowiednim doświadczeniem w zakresie kompetentnej obsługi kontrahentów. KG POLSKA Sp. z o.o. jest powiązana kapitałowo z litewską grupą KG Group.

KG Group  jest jednym z najnowocześniejszych i najlepiej rozwiniętych gospodarczo przedsiębiorstw pośród grup zakładów przetwórstwa rolnego w Litwie, a początki działalności sięgają 1887 roku. KG Group specjalizuje się w przetwórstwie zboża, hodowli i przetwórstwie drobiu, handlu i dystrybucji zbóż, surowców białkowych, sprzedaży komponentów wykorzystywanych do produkcji pasz, środków do produkcji rolnej, leków weterynaryjnych itd. Przedsiębiorstwo kojarzone jest z jakością, tradycją, ponad stuletnim doświadczeniem i nowoczesnością. Przedsiębiostwo posiada wdrożony i certyfikowany system ISO 22 000, HACCP, BRC i HALAL. Unikalny schemat zarządzania przedsiębiorstwem pozwala należycie zarządzać zasobami i w pełni zaspokajać potrzeby klientów a kompleksowość i jakość usług stanowi tajemnicę sukcesu.

Firma czuje odpowiedzialność wobec klientów i partnerów, dlatego przedkłada wszelkich starań, żeby zagwarantować wysoką jakość produktów i usług. Firma jest otwarta na nowe rozwiązania i możliwości, stara się działać elastycznie, z poszanowaniem potrzeb i zobowiązań wobec partnerów. Liczymy na kontynuację współpracy z obecnymi kontrahentami i zapraszamy nowe firmy do współpracy i kontaktu.